18 Şubat 2012 Cumartesi

GSTV Artık Dailymotion’da!

Digiturk ile yapılan anlaşma daha bitmediği için Türksat uydusundan yayın yapamayann GS TV, internette resmi Facebook sayfasından sonra Dailymotion video paylaşım sitesinden de canlı yayın yapmaya başladı.

İşte kulüpten yapılan açıklama:

"Teknolojik gelişmelere ayak uydurarak Türkiye’de pek çok ilke imza atan GS TV,  Dailymotion üzerinden ücretsiz ve canlı olarak yayınlanmaya başladı!

Bünyesinde barındırdığı tecrübeli ve dinamik bir kadroyla son derece teknolojik stüdyolarda canlı yayınlar yapan GS TV, Dailymotion üzerinden sarı-kırmızılı taraftarlara hizmet vermeye başlayarak Türkiye’nin en interaktif spor kulübü kanalı olduğunu bir kez daha kanıtladı.

Türkiye’nin en çok video izlenen video sitelerinden biri olan Dailymotion ile yapılan işbirliği itibariyle taraftarlarımız; canlı maç anlatımları, maç özetleri ve haberler ile birçok branşın da lig ve Avrupa Kupası maçlarını ücretsiz olarak  http://dailymotion.com/GSTV  üzerinden izleyebilecek.

Dijital ortamdaki gücünü her geçen gün arttıran GS TV’yi; Digitürk 75. Kanal, www.galatasaray.com, Iphone&Ipad, http://Facebook.com/Galatasaray  ve artık  http://dailymotion.com/GSTV üzerinden her an her yerde izleyebilirsiniz!"

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder