20 Ağustos 2011 Cumartesi

Kurtlar Vadisi Pusu TNT'de ne zaman başlayacak? 129. Bölüm Fragmanı

 
Kurtlar Vadisi Pusu yeni sezonda TNT ile anlaştı. Peki Vadi yeni bölümleriyle TNT'de ne zaman başlayacak?

Kızının ölmediğini acı bir gerçekle öğrenen Polat Alemdar, kızının karşılığında Aron Feller'in emrine girmeyi kabul etmiş ve Kurtlar Vadisi Pusu'nun 5. sezonu bu sahneyle sona ermişti.

6. sezonun yayın tarihi belli oldu. Buna göre Kurtlar Vadisi Pusu, 22 Eylül Perşembe 2011 tarihinden itibaren kendi gününde, kendi saatinde TNT ekranlarında olacak...

Dizinin başrol oyuncusu Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), yeni sezonla ilgili olarak şöyle konuştu:

"Senaryo ATV'de bazı sorunlar yaşadı, Vadi'yi ATV'deki sezona göre değerlendirecek olursak çok çok farklı olacak. Sürprizi bozmayayım yalnız şunu söyleyim: Polat artık sakallı olacak. Böyle bir değişikliğe gidiyoruz. Yeni sezonda görüşmek ümidiyle..."


129. Bölüm Özeti

Kurtlar Vadisi Pusu’nun sezon finalinde kızının yaşadığını öğrenen Polat Alemdar, Aron Feller’e “Bana kızımı verin, ne istiyorsanız yapayım” demişti. 

Kızının yaşadığını öğrenen Polat Alemdar, Feller’in isteklerine ne cevap verecek? Polat Alemdar, kızına kavuşabilecek mi?

Kaşifoğlu Yaşar’ın kızını öldürmüş, Polat da üzerine gitmeye karar verdiği Kaşifoğlu’nu Yaşar’a teslim edeceğine söz vermişti. Kaşifoğlu şimdi ne yapacak? Alper’den ne isteyecek? Polat ve ekibi, Kaşifoğlu’nu yakalayabilecek mi?


Polat Alemdar ve ekibini yeni sezonda bekleyen yeni sürprizler neler olacak?

Kurtlar Vadisi Pusu 129. Bölüm Fragmanı... Yazete & TNT

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder