30 Ekim 2011 Pazar

Kitap Tavsiyesi: Pucca Günlük ve Geri Kalan Her Şey

"Hepsini de affettim, hiçbirinin soyadı bana yakışmıyordu..." 

Blog denince akla gelen ilk isim, gizemli Marilyn Monroe... Pucca ilk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası"nın ardından "Pucca Günlük ve Geri Kalan Her Şey" ile serüvenine devam ediyor.

Okuyan Us Yayınevi tarafından çıkacak olan kitap ile ilgili bilgiler şöyle...

"Türkiye'de blog denince akla ilk onun ismi geldi. Birçok insanın blog açma nedeni olurken, onu okuyan herkesin bazen dert ortağı, bazen de en çok güldüğü arkadaşı oldu. Kendine bestseller yazarların arasında sağlam bir yer edinen Pucca, maceralarına devam ediyor.

İlk kitabı "Küçük Aptalın Büyük Dünyası", "blog" nedir bilen bilmeyen herkesin tatil çantasındaki yerini aldı. Pucca, ünlü - ünsüz, onu okuyan herkesi kendisine hayran bıraktı. Yazdıklarını okuyan onunla birlikte öfkelendi, onunla birlikte ağladı, onun şapşallıklarına karnı ağrıyana kadar güldü.

Okurlar, aylarca hikayenin devamını bekledi, Pucca ise hep bir mutlu sonu...

Şimdi zamanı geldi, Pucca, merakla beklenen ikinci kitabı

"Pucca Günlük ve Geri Kalan Her Şey" le aramızda!

İlkinin aksine, Pucca ikinci kitapta neyi, kimi anlatıyor kimse bilmiyor. Sürprizlerle dolu geri kalanlarda, Pucca'nın eğlenceli, komik, bazen de hüzünlü anlatımıyla günlüğün devamını okuyoruz. Yazarımız, ikinci kitaptan sonra battaniyenin altından çıktı, farklı ve yepyeni bir dünyada yerini aldı.

Şimdi biz de hep birlikte battaniyelerimizin altından çıkıp onun yeni dünyasına giriyoruz."


PuCCa yüzünü gösterdi! PuCCa Resimleri için tıklayınız... 

pucca gunluk ve geri kalan her sey pucca 2

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder